مقاطع آلومینیوم

توضیحات

تولید مقاطع آلومینیومی
برای تولید مقاطع الومینیومی از اکستروژن استفاده میشود، بطور کلی اکستروژن به فرآیندی گفته می شود که طی آن بیلت های آلومینیوم ، تحت فشار از داخل قالب با شکل خاص رد شده و در خروجی آن سطح مقطعی را تولید می کند. اکستروژن روش های مختلفی دارد که عمومی و ساده ترین شکل آن به صورت اکسترود مستقیم است، برای تولید پروفیل آلومینیوم از بیلت آلومینیوم که قبلاً در کوره پیش گرم ، به دمای مناسب تولید رسیده داخل دستگاه قرار داده می شود.

کاربرد مقاطع آلومینیوم
در دنیای امروز فلز آلومینیوم به یکی از کارآمدترین فلزها در صنعت مبدل شده است به گونه ای که در برخی موارد جایگزین محصولات فلزی می شود. آلیاژ آلومینیوم به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و عواملی از قبیل رطوبت و دما ی بالا، وزن سبک و شکل پذیری خوبی که دارد در میان صنعتگران جای باز کرده است. یکی از مهم ترین موارد مصرف این فلز در پروفیل ها می باشد که با شکل پذیری بالا، وزن سبک گزینه ی مناسبی برای استفاده در ساخت این محصول به حساب می آید. وزن سبک این آلیاژ همچنین سبب استفاده بی شمار آلومینیوم در صنایع هوایی شده است. در حال حاضر پروفیل آلومینیوم در ساختمان و صنعت مورد استقبال فراوانی بوده و کاربردهای ویژه ای دارد.

قیمت مقاطع آلومینیوم
با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت الومینیوم برای استعلام آخرین قیمت هم اکنون می توانید از بخش تماس سایت، با ما در تماس باشید.

فروش پروفیل آلومینیوم
شما می توانید با کیفیت ترین مقاطع تولید شده از آلومینیوم را در مجموعه هالکو با قیمتی منصافه و با اطمینان خاطر تهیه نمایید. بد نیست بدانید نشانه ی کیفیت پروفیل آلومینیوم سختی آن است، شما می توانید با دستگاه سختی سنج کیفیت پروفیل آلومینیوم تولید شده در مجموعه الومینیوم حبیبی را چک نموده و بعد از ان اقدام به سفارش نمایید.

پرسش و پاسخ

برای تولید پروفیل آلومینیوم از بیلت آلومینیوم که قبلاً در کوره پیش گرم ، به دمای مناسب تولید رسیده داخل دستگاه قرار داده می شود.

در تولید پروفیل الومینیوم می توان تیغه کرکره آلومینیوم، لوله یخچالی آلومینیومی، لوله آلومینیوم، میلگرد آلومینیومی، تسمه آلومینیومی، درب اتوماتیک آلومینیومی، پنجره دوجداره آلومینیومی و در کل تولید مقاطع سفارشی آلومینیوم را به عنوان متداولترین مقاطع آلومینیومی نام برد.

بد نیست بدانید نشانه ی کیفیت پروفیل آلومینیوم سختی آن است، شما می توانید با دستگاه سختی سنج کیفیت پروفیل آلومینیوم تولید شده در مجموعه الومینیوم حبیبی را چک نموده و بعد از ان اقدام به سفارش نمایید.

بیلت آلومینیومی نوعی شمش آلومینیومی است که جزو محصولات نیمه ساخته ریخته گری آلومینیوم محسوب می شود و اغلب در صنایع اکستروژن کاربرد دارند و بر اساس سفارش مشتریان در انواع گروه های آلیاژی کارپذیر طبق استاندارد بین المللی AA و در قطرهای مختلف تولید میشود.

بطور کلی اکستروژن به فرآیندی گفته می شود که طی آن بیلت های آلومینیوم ، تحت فشار از داخل قالب با شکل خاص رد شده و در خروجی آن سطح مقطعی را تولید می کند.

پروفیل آلومینیوم اکسترود شده که از قالب خارج می شود را باید به صورت دستی و یا اتوماتیک بیرون کشید. این کار به تولید پروفیل مطلوب کمک می کند. دستگاه پولر ، پروفیل را به طور یک دست و با قدرت یکسان بیرون می کشد و بر روی ریل های مقابل دستگاه قرار می دهد.